تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


فرمانده پیشین لشکر 27 محمد رسول الله خطاب به مجامع بین المللی:

  چرا چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی تعیین تکلیف نمی شوند


   

  کوثری با طرح این سؤال خطاب به مجامع بین المللی که چرا چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی تعیین تکلیف نمی شوند؟، تأکید کرد: چگونه است که همه ظرفیت های بین المللی برای آزادی یک خلبان اسرائیلی متجاوز بسیج شده اند اما پیگیری سرنوشت این چهار گروگان ایرانی را رها کرده اند؟.

   

  اسماعیل کوثری، فرمانده پیشین لشکر 27 محمد رسول الله(ص) سپاه در گفت و گو با قربانیان تغافل با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص زنده بودن چهار دیپلمات ایرانی ربوده شده در لبنان گفت: پیگیری پرونده این گروگان ها آنگونه که باید خیلی محکم و جدی نیست؛ همان اوایل که موقعیت هایی مانند معاوضه با گروگان های غربی پیش آمد، باید اقدام می شد. 

   

  وی با بیان اینکه اکنون هم تا رسیدن به نتیجه پیگیری می شود، افزود: با این حال از رژیم اشغالگر قدس و سازمان ملل گله و طلب داریم که  اگر این عزیزان، شهید هستند چرا پیکرشان را نمی دهند و اگر زنده چرا تعیین تکلیف نمی شوند؟.

   

  رئیس سابق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: چگونه است که همه ظرفیت های بین المللی برای آزادی یک خلبان اسرائیلی متجاوز بسیج شده اند اما پیگیری سرنوشت این چهار گروگان ایرانی را رها کرده اند؟./ز.ش

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : چهار ,ایرانی ,پیگیری ,گروگان ,المللی ,تعیین ,تعیین تکلیف ,چهار دیپلمات ,کرده اند؟ ,گروگان ایرانی ,فرمانده پیشین ,چهار گروگان ایرانی ,خلبان اسرا ,
  فرمانده پیشین لشکر 27 محمد رسول الله خطاب به مجامع بین المللی:

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 2 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر